یک جلسه مشاوره تلفنی

یک جلسه مشاوره تلفنی

199.000 تومان

یک جلسه مشاوره تلفنی

اگر جزو افرادی هستید که همواره با سوالاتی مواجه می‌شوید که تنها به دنبال پاسخ سریع و مطمئن برای آنها هستید، جلسات مشاوره تلفنی دقیقا همان‌ چیزی است که به دنبالش هستید. در قالب یک جلسه مشاوره تلفنی می‌توانید مشکلات آموزشی خود را مطرح کنید و بهترین پاسخ ممکن براساس تجربیاتی که دارید را دریافت کنید و دیگر با مشکل سردرگمی مواجه نخواهید بود.

رضایت داوطلبین از طرح یک جلسه مشاوره تلفنی
  • چگونه برای کنکور شروع کنم؟
  • بهترین روش مطالعه برای هر درس چیست؟
  • معیارهای انتخاب بهترین منابع آموزشی چیست؟
  • کدام آزمون شرکت کنم؟
  • بهترین اصول تست زنی و شرایط تحلیل تست چگونه است؟
  • روش اصولی مرور چگونه می‌تواند باشد؟

اگر در زمان مطالعه خود درگیر چنین سوالاتی شده‎‌اید و ذهن شما را به خود درگیر کرده‌اند با کمک سرویس مشاوره تلفنی یکبار برای همیشه می‌توانید به راه‌حل سوالات خود دست پیدا کنید و دیگر نگران سردرگمی برای سوالات خود نباشید.

سرویس مشاوره تلفنی مناسب چه افرادی است؟

فرقی ندارد داوطلب یکی از پایه‌های دهم تا دوازدهم باشید یا فردی که چندین سال از کنکور فاصله گرفته‌است، اگر در مسیر کنکور خود درگیر سوالاتی هستید که اصلا نیاز به دریافت مشاوره ماهانه ندارید، می‌توانید با کمک این سرویس در قالب جلسه مشاوره تلفنی سوالات خود را مطرح کنید و به بهترین پاسخ ممکن برای آنها دست پیدا کنید.

در جلسه مشاوره تلفنی چگونه مشکلات شما را حل خواهیم کرد؟

حداکثر مدت زمان هر جلسه مشاوره تلفنی 60 دقیقه است؛ در ابتدا سوالاتی که درگیر آنها هستید را تک تک خواهید پرسید؛ بعد از پرسش هر سوال هم ما با دقت به توضیحات شما گوش خواهیم داد و سپس به دنبال ریشه‌یابی مشکل خواهیم رفت که مبداء ایجاد مشکل را پیدا کنیم. بعد از ریشه‌یابی مشکل، بهترین راه‌کارهایی که براساس تجربه به آنها دست پیدا کردیم را در اختیار شما قرار خواهیم داد و این مراحل برای تک تک موضوعات مطرح شده از سوی شما تکرار می‌شود. به‌صورت خلاصه مراحلی که در مشاوره تلفنی اتفاق می‌افتد را می‌توان به‌صورت زیر دسته‌بندی کرد:

  1. مطرح کردن نوع مشکل ایجاد شده
  2. بررسی مشکل و ریشه‌یابی مشکل
  3. ارائه بهترین راه‌کار تجربی
  4. ارائه گزارش‌کار کتبی انتهاء جلسه

در انتهاء جلسه هم یک گزارش کتبی از ما دریافت خواهید کرد که شامل موضوعات مطرح شده در جلسه و راهکارهایی است که به شما ارائه داده‌ایم.

چه ضمانتی برای حل مشکلات شما در جلسه مشاوره تلفنی وجود دارد؟

ضمانت ما تجربه ماست؛ در طی 5 سال اخیر با بیش از 2 هزار داوطلب کنکور به‌صورت حضوری یا مجازی در ارتباط بوده‌ایم؛ برای تمامی مشکلات مطرح شده از سوی آنها دنبال راه‌حل بوده‌ایم و با پیگیری مداوم اقدام به حل این مشکلات با کمک راه‌حل‌های اصولی بوده‌ایم. در جلسه مشاوره تلفنی شما از راه‌حل‌های تست شده استفاده خواهید کرد و همین موضوع ضمانت ما برای شماست.

مراحل رزرو مشاوره تلفنی به چه صورت است؟

کافیست از همین بخش محصول موردنظر خود براساس تعداد جلساتی که نیاز دارید را انتخاب کنید و بعد از پرداخت هزینه همکاران ما سریعا برای دریافت اطلاعات و تعین زمان جلسه با آقای مامندی با شما تماس خواهند گرفت و یا از همینجا به واتس‌آپ پشتیبانی تیم مشاوره آقای مامندی پیام دهید و از همین طریق جلسه مشاوره مد نظر خود را رزرو کنید. برای ارتباط با پشتیبانی کافیست روی لینک واتس‌آپ مشاوره مامندی کلیک کنید.

در حال حاضر هزینه هر جلسه مشاوره تلفنی 149/000 تومان است.
حداکثر 60 دقیقه می‌توانید از خدمات هر جلسه مشاوره تلفنی استفاده کنید.
فرم ثبت نام
پیمایش به بالا