راهنمای مطالعه

  Add a header to begin generating the table of contents

  دوست خوبم سلام؛ من شایان مامندی هستم و امروز با بررسی کارنامه قبولی پزشکی در کنار شما عزیزان خواهد بود. تمامی کارنامه‌های ارائه شده بر اساس آخرین کنکور برگزار شده هستند و در سه دسته‌بندی کارنامه قبولی پزشکی منطقه 1، کارنامه قبولی پزشکی منطقه 2 و کارنامه قبولی پزشکی منطقه 3 در اختیار شما قرار داده شده. تا پایان با من همراه باشید و سوالات خود را از بخش نظرات مطرح کنید.

  با تحلیل کارنامه‌های پزشکی به اطلاعات مهمی از جمله حداقل رتبه لازم برای پزشکی و همچنین تراز لازم خواهید رسید، در پایان نیز می‌توانید کارنامه‌های پزشکی 1402 را به‌صورت PDF دانلود کنید.

  کارنامه قبولی پزشکی منطقه 1

  در تصاویر بالا 6 نمونه از کارنامه‌های کنکور 1402 همراه با رتبه لازم برای قبولی پزشکی و تراز مورد نیاز در دانشگاه‌های متفاوت بررسی شده است و می‌توانید از آنها استفاده کنید. در ضمن از شما عزیزان دعوت می‌کنم تا از طریق لینک‌های زیر به سایر کارنامه‌های کنکور دسترسی داشته باشید:

  کارنامه قبولی پزشکی در منطقه 2

  نمونه‌های فوق هم مربوط به کارنامه و رتبه قبولی پزشکی در منطقه 2 هستند. قبل از ادامه مطلب توصیه می‌کنم از مطالب مشاوره‌ای مهم سایت نیز با استفاده از لینک‌های زیر دیدن کنید که اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار داده شده است:

  کارنامه قبولی پزشکی با سهمیه منطقه 3

  بخش آخر هم مربوط به کارنامه پزشکی در منطقه 3 می‌باشد و 6 نمونه کارنامه واقعی قبولی پزشکی در منطقه 3 همراه با رتبه و تراز کنکورو معدل در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. دوستان خوبم به پایان مقاله کارنامه‌های قبولی رشته پزشکی رسیدیم و امیدوارم به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کرده باشید، از طریق دکمه زیر می‌توانید فایل PDF کارنامه‌ها را دانلود کنید و برای دسترسی به سایر بخش‌های مهم سایت می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

  0 0 رای
  امتیاز شما به این مقاله

  شایان مامندی

  بعد از سال‌ها فعالیت در زمینه مشاوره کنکور تمام تجربیات خود را قرار است در این سایت در اختیارتان قرار دهم؛ تجربیاتی که حاصل ارتباط با هزاران داوطلب کنکور است و می‌تواند در خیال شما را از بابت یک مسیر اصولی راحت کند.
  عضویت
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد
  مشاهده همه نظرات
  پیمایش به بالا