کارنامه قبولی داروسازی در کنکور 1402

کارنامه قبولی داروسازی در کنکور 1402

راهنمای مطالعه

  Add a header to begin generating the table of contents

  دوست خوبم سلام؛ من شایان مامندی هستم و امروز در سایت مشاوره کنکور کنار شما عزیزان خواهم بود با بررسی کارنامه قبولی داروسازی در سهمیه مناطق و ایثارگری. کارنامه‌های فوق بر اساس آخرین کنکور برگزار شده می‌باشند و با تحلیل آنها هم درصد و تراز لازم برای قبولی داروسازی را متوجه خواهید شد و هم اینکه به رتبه لازم برای رشته داروسازی در دانشگاه‌های مختلف کشور می‌رسید. تا پایان این مقاله با من همراه باشید و در هر بخش دچار سوال یا ابهامی شدید از بخش نظرات مطرح کنید تا سریعا پاسخ دهم.

  کارنامه قبولی داروسازی در منطقه 1

  در بخش فوق 7 نمونه کارنامه قبولی رشته داروسازی در کنکور 1402 برای شما عزیزان قرار داده شده است و سایر اطلاعات مانند تراز معدل و کنکور و همچنین رتبه قبولی داروسازی را می‌توانید در منطقه 1 مشاهده و بررسی کنید. قبل از ادامه مطلب از شما عزیزان دعوت می‌کنم سایر مطالب مربوط به کارنامه‌های قبولی کنکور را از طریق لینک‌های زیر بررسی و مطالعه کنید:

  کارنامه قبولی داروسازی منطقه 2

  کارنامه قبولی داروسازی در منطقه 3

  تصاویر فوق نیز 10 کارنامه از قبولی رشته داروسازی در کنکور 1402 مربوط به منطقه 3 می‌باشند؛ بخش بعدی مربوط به بررسی کارنامه قبولی داروسازی با سهمیه 25 درصد و 5 درصد است. قبل از ادامه از شما عزیزان دعوت می‌کنم مقالات مشاوره‌ای سایت دارای نکات به شدت مهم هستند را از طریق لینک‌های زیر مطالعه کنید:

  کارنامه قبولی داروسازی با سهمیه 5 درصد

  تصاویر بالا نیز مربوط به کارنامه ثبولی داروسازی با سهمیه ایثارگری 5 درصد می‌باشند. دوستان خوبم به پایان مقاله کارنامه قبولی داروسازی 1402 رسیدیم و امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کرده باشید؛ از طریق دکمه زیر می‌توانید کارنامه‌های قبولی داروسازی را به‌صورت PDF دانلود کنید و توصیه می‌کنم برای دسترسی به سایر بخش‌های سایت از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

  4 15 رای
  امتیاز شما به این مقاله

  شایان مامندی

  بعد از سال‌ها فعالیت در زمینه مشاوره کنکور تمام تجربیات خود را قرار است در این سایت در اختیارتان قرار دهم؛ تجربیاتی که حاصل ارتباط با هزاران داوطلب کنکور است و می‌تواند در خیال شما را از بابت یک مسیر اصولی راحت کند.
  عضویت
  اطلاع از
  26 نظرات
  بازخورد
  مشاهده همه نظرات
  یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!
  40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:
  پیمایش به بالا